Loading

Hakkımızda

1996 yılında çevreye duyarlı,yüksek kaliteli mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurulan firmamız zamanla faaliyet alanını genişletip çeşitlendirerek,bir şirketler topluluğu kimliğine ulaştı.
AKD GRUP Şirketleri;

AKD Proje
Uzman Mühendislik
Giga Yatırım’den oluşmaktadır.

AKG Grup hem girişimci,hem de yüklenici olarak çalışıyor.Yurt içinde ve dışında büyük konut siteleri,her türlü yapı ile onların teknik ve sosyal tesislerini,altyapılarını inşa ediyor. Büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri,turizm ve spor tesisleri,sağlık ve kültür merkezleri,eğitim yapıları,köprüler,fabrika ve depolar, vb yapılar inşa ediyor.

Kuruluşundan itibaren ellinin üzerinde resmi ve özel taahhüt işi gerçekleştiren inşaat grubumuz 1.000.000 m2 inşaat hedefine hızla yaklaşmaktadır.Sektörde sürekli gelişip ilerleyerek,tüm bu işleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayıp,artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.

Çağın gereklerini uzmanlık alanına uygulayarak,profesyonel kadrosu ile müşteri memnuniyetini kendisine esas alan şirketler grubumuz inşaat sektörünün her alanında,atılım ve yatırımlarına devam etmektedir.